Dzięki szkoleniom z tego obszaru poznasz narzędzia online, które ułatwią Ci szukanie pracy i rozwój zawodowy. Nauczysz się, jak stworzyć i prowadzić profil na LinkedIn i PRACUJ.PL tak, żeby pracodawcy sami mogli Cię znaleźć. Poznasz różne serwisy rekrutacyjne i wyszukiwarki ofert pracy. Dowiesz się także, jak krok po kroku stworzyć profesjonalne CV, które Cię wyróżni i list motywacyjny, który przekona przyszłego pracodawcę.

Szkolenie „Podnoszenie kwalifikacji zawodowych ” jest poświęcone korzystaniu z serwisów społecznościowych, które wspierają rozwój zawodowy na przykładzie LinkedIn. Dowiesz się jak założyć konto na portalu, jak nawiązywać kontakty, uczestniczyć w grupach dyskusyjnych i budować swój profil zawodowy. 

Szkolenie „Znajdowanie pracy” jest poświęcone tworzeniu odpowiedniego cv i listu motywacyjnego oraz korzystaniu z portali ułatwiających znajdowanie pracy na przykładzie portalu PRACUJ.PL. Dowiesz się jak założyć konto w serwisie PRACUJ.PL, jak stworzyć cv i list motywacyjny adekwatne do stanowiska na jakie chcesz aplikować, jak szukać ofert pracy, jak porównać wynagrodzenie.