Tematyka

 • Główne składowe

  Czego dowiesz się dzięki szkoleniu?

  Szkolenie zostało przygotowane w formie webinarium – nagrania wykładu z prezentacją pt. „Jak dbać o prywatność i kształtować wizerunek w sieci?”
  Z tego webinarium dowiesz się, czym jest wizerunek w internecie, w jaki sposób i za pomocą jakich narzędzi można go budować, co składa się na wizerunek i co na niego wpływa.  Otrzymasz wskazówki dotyczące tego, jakich zachowań unikać w sieci oraz jakich zdjęć i danych o sobie lepiej nie publikować. Nauczysz się, jakie zamieszczać informacje, by budować swój pozytywny wizerunek w internecie i poznasz 10 złotych zasad bezpieczeństwa wizerunku. Dowiesz się też, co zrobić w sytuacji, gdy ktoś naruszy Twój wizerunek.

  Czas trwania nagrania: 38:13 minut.

  Ekspertką na webinarium jest Ewa Wilmanowicz - członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, właścicielka firmy BRANDS SECRET. Zajmuje się budowaniem marki osobistej oraz reputacji przedsiębiorców i firm. Doradza wszystkim, którym zależy na tym, by być dobrze odbieranym w internecie.

  Czas trwania szkolenia:

  Uważne zapoznanie się z nagraniem i wykonanie ćwiczenia zajmie Ci ok. 2 godziny.

  Test i certyfikat

  Szkolenie kończy się testem składającym się z 3 pytań. W przypadku negatywnego wyniku testu, będziesz mieć możliwość jego powtórzenia. Po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, będziesz mieć możliwość wydrukowania certyfikatu, poświadczającego udział w szkoleniu.

  Dokumenty stanowią materiał szkoleniowy będące przykładem prezentowanych w nim stron banków/portali społecznościowych/sklepów etc. Materiał szkoleniowy nie stanowi reklamy ani propozycji korzystania z usług przedstawianych tam dostawców.


  • Lekcja 1 webinarium – nagrania wykładu z prezentacją pt. „Jak dbać o prywatność i kształtować wizerunek w sieci?”

   Film (1)


  • Test

   Szkolenie kończy się testem składającym się z 3 pytań (wystarczą dwie dobre odpowiedzi). W przypadku negatywnego wyniku testu, będziesz mieć możliwość jego powtórzenia.

  • Certyfikat

   • Finansowanie

    Projekt

    Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach

    Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz

    rozwoju kompetencji cyfrowych”).