Tematyka

 • Główne składowe

  Czego dowiesz się dzięki szkoleniu?

  Dzięki szkoleniu „Planowanie przejazdów i podróży” dowiesz się, jak zaplanować niedrogi i ciekawy wyjazd z wykorzystaniem możliwości, jakie daje internet. Damy Ci okazja do zastanowienia się nad tym, co dla Ciebie znaczy „udany wyjazd”. Powiemy, gdzie szukać miejsc, które warto odwiedzi. Nie zabraknie też bardzo praktycznych wskazówek i odpowiedzi na pytanie: o czym pomyśleć przed, żeby uniknąć kłopotów w trakcie podróży i móc się cieszyć wolnym czasem i atrakcjami na miejscu.

  Autorką materiałów i ekspertką podczas webinarium jest:

  Katarzyna Urbanowicz - trenerka i animatorka, pracuje z osobami dla których nowe technologie i kontakt z nimi nie jest rzeczą oczywistą. Uczy na co dzień, jak wykorzystywać je na co dzień. Jest także członkinią sieci LABiB, która łączy bibliotekarzy z całej Polski oraz ludzi kultury, którzy działają na rzecz mieszkańców w swoich lokalnych społecznościach i środowiska bibliotecznego. Jest także mobilną doradczynią sektora 3.0., łączącego osoby, dla których priorytetem jest wdrażanie nowych technologii do codziennego życia.

  Elementy szkolenia:

  Szkolenie składa się z kilku elementów.

  1) Webinarium: Zaplanuj i zorganizuj wyjazd. Samodzielnie, niedrogo i ciekawie!
  [46:24 min.]

  Zobaczysz, jak działają wyszukiwarki lotów oraz połączeń kolejowych i autobusowych, poznasz też narzędzia do planowania podróży i kupowania biletów w internecie. Dowiesz się, jak szukać informacji o atrakcjach w miejscu do którego się wybierasz i jak – jeszcze przed podróżą – zaplanować ich zwiedzanie. Poznasz też serwisy internetowe służące wyszukiwaniu i rezerwacji noclegów.

  2) Planowanie podróży – praktyczne wskazówki dla podróżujących – tekst

  Czas trwania szkolenia:

  Uważne zapoznanie się z wszystkimi materiałami i wykonanie polecanych ćwiczeń zajmie Ci ok. 2 godzin.

  Test i certyfikat

  Szkolenie kończy się testem składającym się z 3 pytań. W przypadku negatywnego wyniku testu, będziesz mieć możliwość jego powtórzenia. Po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, będziesz mógł wydrukować certyfikat, poświadczający udział w szkoleniu.

  Dokumenty stanowią materiał szkoleniowy będące przykładem prezentowanych w nim stron banków/portali społecznościowych/sklepów etc. Materiał szkoleniowy nie stanowi reklamy ani propozycji korzystania z usług przedstawianych tam dostawców.


  • Lekcja 1 Webinarium: Zaplanuj i zorganizuj wyjazd. Samodzielnie, niedrogo i ciekawie! [46:24 min.]

   film (1)


  • Lekcja 2 Planowanie podróży – praktyczne wskazówki dla podróżujących

   Film PJM


  • Test

   Szkolenie kończy się testem składającym się z 3 pytań (wystarczą dwie dobre odpowiedzi). W przypadku negatywnego wyniku testu, będziesz mieć możliwość jego powtórzenia.

  • Certyfikat

   • Finansowanie

    Projekt

    Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach

    Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na

    rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”).